Šiltinimas poliuretano putomis „Purios“

 

Šiltinimo darbai purškiamomis poliuretano putomis.

Šiltinimas poliuretano putomis naudojamas JAV jau gana senai.
Lietuvoje tai pakankamai nauja technologija. Atsižvelgiant į rinkos tendencijas ir vis griežtesnius šiltinimo reikalavimus mūsų įmonė bendradarbiaujant su įmonė Purinova 2018 m, pradėjo teikti šiltinimo paslaugas purškiamomis poliuretano putomis Lietuvoje ir už jos ribų. Turime profisionalią „Gama“ įrangą kurios pagalba galime atlikti pastatų stogo, perdangos, pamatų ar kitos paskirties objektų šiltinimą bei hidroizoliaciją. Viena kvalifikuota komanda gali išpurkšti iki 250 m2 ploto per vieną darbo dieną. Klientui pageidaujant galime pasiūlyti ir lietuviškas „Togo“ ispaniškas „Syntesia“, ar vokiškas „Lackfa“ purškiamas putas.

Purškiamos poliuretano putos turi platų naudojimo spektrą:

Kadangi sukimba su visomis statybinėmis medžiagomis. Izoliavimo ir šilumos pralaidumui šiuo metu neturinti alternatyvos, lenkianti tiek akmens vata tiek polistireną savo šilumos varža, akustinėmis savybėmis, bei hidroizoliacija.
Kitas labai svarbus aspektas šiltinant poliuretanu yra tai, kad nereikia purkšti labai storu sluoksniu norint išgauti tinkamą varžą, tai leidžia sutaupyti stogo ploto. Taipat poliuretanas yra daug lengvesnis lyginant su akmens vata.Norint izoliuoti tinkamai, kad būtu užtikrintas pastato sandarumas purškiamas poliuretanas yra tinkamas sprendimas. Purškiama medžiaga plečiasi ir užpildo menkiausius plyšius prikibdama ir sutvirtindama visą konstrukciją.
papildomos informacijos galite rasti:
Purios foam
https://siltinimas-poliuretano-putomis.business.site/?m=true

 

Šiltinimas poliuretanu Klaipėdoje
Šiltinimas poliuretanu