Šiltinimas poliuretanu „Purios“

Šiltinimas poliuretano putomis

Šiltinimas poliuretano putomis naudojamas JAV jau gana senai.
Lietuvoje tai pakankamai nauja technologija. Atsižvelgiant į rinkos tendencijas ir vis griežtesnius šiltinimo reikalavimus mūsų įmonė bendradarbiaujant su įmonė Purinova 2018 m, pradėjo teikti šiltinimo paslaugas purškiamomis poliuretano putomis Lietuvoje ir už jos ribų. Turime profisionalią „Gama“ įrangą kurios pagalba galime atlikti pastatų stogo, perdangos, pamatų ar kitos paskirties objektų šiltinimą bei hidroizoliaciją. Viena kvalifikuota komanda gali išpurkšti iki 250 m2 ploto per vieną darbo dieną. Klientui pageidaujant galime pasiūlyti ispaniškas „Syntesia“, ar vokiškas „Lackfa“ purškiamas putas.

Purškiamos poliuretano putos turi platų naudojimo spektrą:

Kadangi sukimba su visomis statybinėmis medžiagomis. Izoliavimo ir šilumos pralaidumui šiuo metu neturinti alternatyvos, lenkianti tiek akmens vata tiek polistireną savo šilumos varža, akustinėmis savybėmis, bei hidroizoliacija.
Kitas labai svarbus aspektas šiltinant poliuretanu yra tai, kad nereikia purkšti labai storu sluoksniu norint išgauti tinkamą varžą, tai leidžia sutaupyti stogo ploto. Taipat poliuretanas yra daug lengvesnis lyginant su akmens vata.Norint izoliuoti tinkamai, kad būtu užtikrintas pastato sandarumas purškiamas poliuretanas yra tinkamas sprendimas. Purškiama medžiaga plečiasi ir užpildo menkiausius plyšius prikibdama ir sutvirtindama visą konstrukciją.

Atvirų putų poliuretanas „Purios“ 

Dirbdami su tokiais poliuretano gamintojais kaip „Purinova“ stengiamės perimti daugiau kaip penkiolikos metų patirtį. Purinova turi platų putų spektrą kurios tinkamos įvariausiems objektams ir paskirtims.

 
Atvirų porų poliuretanas

 – PURIOS ET (didelis efektyvumas, mažiausia kaina, lambda 0,037–0,039, ugnies klasė F)  

– PURIOS F (sistema, pasižyminti labai gerais sukibimo parametrais, darbine kultūra, mažiau jautri drėgmei, lambda 0,035–0,037, F atsparumo klasė)  

– PURIOS E (E degumo klasė, lambda 0,037–0,039, ekonominė klasė, didelis efektyvumu

Uždarų porų poliuretanas

Šiltinimas poliuretanu Klaipėdoje

– PURIOS H (tinka rūsyje, paklotuose, plieniniuose angaruose, gyvulininkystės pastatuose, atsparumas gniuždymui 190 kPa)

Blogos kokybės poliuretanas

Poliuretano medžiaga yra sudaryta iš dviejų komponentu-poliolio ir izocianato. Nepriklausomai kurio gamintojo poliuretano gaminį pasirinksite, jis susidaro tik iš šių dviejų medžiagų kurios įkaitintos reaktoriaus pagalba susimaišo pistoleto kameroje ko pasekoje gaunasi reakcija ir jis išpučiamas sukietėja akimirksniu. Bet poliuretanas gali būti ir blogos kokybės ir kaip ji atskirti? Norint išgauti idialios kokybės poliuretaną tiek poliolis tiek izocianatas turi buti sumaišomas tokiu pat kiekiu 1:1. Jai medžiagos tiekiamos skiritingai puta gaunasi nekokybiška, traška, ar visai nesuputoja. Norint įšvengti šių klaidų įranga turi būti nepriekaištinga kuri proporcionuoja medžiagas idealiai. Specialistai turi tikrinti filtrus, valyti pistoletus ir atkreipti dėmesį kad manometrų rodyklės būtų vienodai.

Proporcionavimo įranga

Mūsų įmonė bendradarbiauja su vienais iš labiausiai patyrusių poliuretano įrangos specialistų bei gamintojų Europoje. Tai ispanų gamintojų „Novag“bei „Gama“ įrangos. Patirtis bei gaminių ilgaamžiškumas kalba patys už save. Norint išvengti klaidų darbo procese turi būti pasirūpinta visa eile reikalingų priedų prie šios įrangos, kompresoriai, generatoriai, sausintuvai ir daug kitų priedų, kad galutiniam etape klientas liktu patenkintas su puikios kokybės poliuretano puta.