Langų valymo robotas | nuoma

Paromis nomuojame langų valymo robotą, kuris palengvins langų valymą tiek namuose tiek ofisuose. Lengva ir paprasta naudotis.

Dėl nuomos kreiptis į Rasą tel. 860822392

Roboto aprašymas:

Naujas Hobot 368 dizainas išsiskiria aptakiomis linijomis ir plonesniu korpusu. Tai pats ploniausiais langų valymo robotas pasaulyje. Hobot 368 aukštis sudaro vos 9,5 cm, kas leidžia naudoti prietaisą ir turint prancūziškus balkonus.

Ypatingai saugi maitinimo laido jungtis

Hobot aprūpino savo naują modelį specialia užsisukančia maitinimo laido jungtimi, kas papildomai apsaugo robotą nuo nuolat besisukančio kištuko kontakto praradimo.

Paleidimas darbui vienu mygtuku

Kad paleisti Hobot 368 darbui, jau nereikės imti pulto, užteks vieno tiesiog mygtuko, esančio ant roboto korpuso paspaudimo.

Išskirtinis judėjimo būdas

Hobot 368 turi 2 išskirtinio dizaino valymo diskus su mikropluošto šluostėmis vietoje varančiųjų ratukų. Jis gali judėti nevaržomai ir minkštai per lango paviršių, nepalikdamas jokių žymių. Norint paleisti robotą vėl, tereikia pakeisti mikropluošto šluostes, kuriu komplekte yra net 14 vnt., į švarias ir džiaugtis rezultatais. O tai užtrunka vos minutę.

Valdomas tiek išmaniuoju telefonu tiek pulteliu

Hobot 368 valdomas tie iOS tiek Android operacines sistemas palaikančiais išmaniaisiais telefonais. Pultelį taip pat rasite komplekte!