Paslaugos

Šiltinimas poliuretano putomis

Mechanizuotas tinkavimas

Hidroizoliacija

Tai trys pagrindinės statybų paslaugos sritys kuriose stengiamės tobūlėti ir būti stipriausiais savo veiklos atstovais. Nuolatos domimės naujovėmis ir stengiamės plėsti žinias ir netsilikti nuo naujausių statybos tendencijų.

Poliuretanas turi plačias panaudojimo galimybes statybose, šią dvikomponente medžiaga galima šiltinti. Stogus, perdangas, fasadus, rezervuarus ir daug kitų vietų kur tradiciniai šiltinimo būdai nėra galimi.

Mechanizuota tinkavimas vykdomas labai sparčiai kadangi naudojame tik sertifikuotas medžiagas tokiu gamintojų kaip „Knauf” ir naudodami sertifikuotą tinkavimo įrangą „PFT”. Dirbant su kalkiniais cementiniais mišiniais naudojame specialius užtrynimo agregatus kurių pagalba darbas vyksta kelis kart sparčiau nei trinant rankomis.

Hidroizoliuojant baseinų, terasų plotus naudojame skystąja hidroizoliaciją „Poliureja” kuri išpurškiama naudojant sertifikuotą įrangą. Galutiniam darbo etape sukietėjus medžiaga daug patvaresnė ir stipresnė gniuždymui nei tradicė klijuojama hidroizoliacija.